Liberalų kandidatas į Neringos merus: neleisime Neringai tapti didžiausiu Europos muziejumi po atviru dangumi

Kandidatu į Neringos merus liberalų sąjūdžio Neringos skyrius pasirinko Andrių Bagdoną. Sprendimą priėmė visuotinis narių susirinkimas, kuriame patvirtintas ir kandidatų į Neringos miesto tarybą sąrašas. Liberalų sąraše ne tik politikai, bet ir aktyvūs, vietos bendruomenėje vertinami nariai.

„Neringai būtini pokyčiai. Infrastruktūra čia – beviltiškai sensta, ja naudotis sudėtinga ne tik daugumą Neringos gyventojų išlaikantiems svečiams, bet ir čia visus metus gyvenantiems. Augant kainoms, pamažu kyla net ir ištikimiausių Neringos lankytojų nusivylimas nepakankama paslaugų kokybe. Galiausiai, dešimtmečius nesprendžiama ir sezoniškumo problema, o vieno gražiausių Lietuvos kampelių centre stūkso pastatai vaiduokliai. Todėl Neringai kyla grėsmė netrukus tapti didžiausiu muziejumi po atviru dangumi Europoje“, – sako A. Bagdonas, kandidatas į Neringos merus.

Bagdonas priduria, jog „vien mylėti Neringą – negana, būtina veikti. Stebint kitų Lietuvos ir kaimyninių šalių kurortų plėtrą, Neringos iššūkiai bado akis kiekvienam, tik ne pašonėje dirbantiems politikams. Todėl ir ateiname su aiškia vizija, kaip Neringą išlaisvinti iš ją varginančio „muziejinio“ sąstingio.

Neringos opozicijos įsitikinimu, per pastaruosius ketverius metus čia mažai kas tepasikeitė, o miesto vadovas savo nesugebėjimą spręsti miesto problemas teisina kaltindamas institucijas – Saugomų teritorijų tarnybą ir Kuršių nerijos nacionalinį parką. A. Bagdono įsitikinimu, privalu sėsti prie bendro derybų stalo ir derybų keliu ieškoti Neringos atsinaujinimui ir plėtrai būtinų sprendimų. Valstybės institucijoms, verslo ar politikų interesams sabotuojant Neringos plėtrą, neatmestinos ir administracinių bei teisinių priemonių galimybės.

Liberalų rinkiminį sąrašą viename gražiausių Lietuvos kurortų papildė tiek nauji veidai, tiek nemažai aktyvių vietos bendruomenės narių iki šiol nedalyvavusių politikoje.

Ne pirmą kadenciją Neringos taryboje dirbantis A. Bagdonas šiuo metu yra vienintelis opozicijos atstovas.

Parašykite komentarą