A.Bagdonas nr. 5.

Kviečiu prisijungti prie pokyčių!

Liberalai patvirtino galutinį kandidatų sąrašą į Seimą.

Mano numeris sąraše – 5!

Esu labai dėkingas Liberalų bendruomenei už jų pasitikėjimą ir palaikymą. Tai man – didžiulis įvertinimas ir įpareigojimas tęsti darbą Parlamente.

Kaip ir daugelis iš Jūsų, viską pasiekiau sunkiu darbu. Žinau, kad norint gyventi klestinčioje, pasauliui atviroje, bet savitumą išsaugusioje Lietuvoje, turime visi prisidėti prie jos kūrimo. Todėl įsipareigoju ir toliau dėti visas pastangas, kad kuriantys verslus žmonės jaustųsi gerbiami, kad mokestinė aplinka būtų stabili, nebūtų kaitaliojama kas metus, o žmonės kuriantys didžiulę pridėtinę vertę, mokantys mokesčius bei prisidedantys prie viešųjų paslaugų užtikrinimo būtų vertinami.

Gimiau ir augau Neringoje – unikaliame krašte, kur dažnai jaučiamės nutolę ir ne visada girdimi. Suprantu, kad tiek Lietuvoje gyvenantys žmonės, dar dažniau išeiviai – jaučiasi panašiai. Todėl man itin svarbu, kad sunkiai dirbantys, besimokantys ar vaikus auginantys lietuviai visame pasaulyje neprarastų ryšio su Tėvyne ir jaustųsi reikalingi bei laukiami.

Jei Jums artimos mano idėjos, kviečiu prisidėti prie mano veiklos, bet kokia parama ar pagalba suteiks man didesnę galimybę tęsti pradėtus darbus naujai išrinktame Parlamente. Jūsų visų palaikymas yra nepaprastai svarbus. Tik visi kartu galime sukurti klestinčią ir pasauliui atvirą Lietuvą!