Tarptautiniame žuvienės virimo čempionate Šilutėje varžėsi ir liberalai

Šilutės uosto prieplaukoje šeštadienį, gausų būrį šventės dalyvių viliojo gardžios žuvienės kvapai. Į VIII-ąjį tarptautinį žuvienės virimo čempionatą sugūžėjo komandos ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio, kurios varžėsi, dėl skaniausios žuvienės titulo. Drauge prie žuvienės puodų savo jėgas išbandė Šilutės, Šilalės ir Neringos liberalai, išvirę gardžias žuvienes, kuriomis skanavosi šventės dalyviai.

„Dėkoju renginio organizatoriams už fantastišką ir originalią šventę. Žuvienės šventėje buvo taip smagu, jog atrodė, kad laikas prabėgo akimirksniu. Tai renginys, kuriame ne tik gali skanauti žuvienę, bet ir susitikti su bendraminčiais ir draugais. Džiaugiuosi, kad ši šventė Šilutėje jau tapo tradicija, nes tai yra puiki idėja parodyti Lietuvai kuo Šilutės kraštas yra ypatingas. Tad tariu visiems iki pasimatymo kitais metais žuvienės šventėje.“, – dalinosi įspūdžiais Liberalų sąjūdžio Neringos skyriaus pirmininkas Andrius Bagdonas.

Žuvienės virimo šventėje nebuvo pralaimėjusių, visi renginio svečiai patvirtino, kad visų dalyvių žuvienės buvo pasakiško skonio, unikalios, originalios ir virtos pagal autentiškus receptus.

Parašykite komentarą