Vasario 16-oji Neringoje paminėta linksmai ir išradingai!

Prie Lietuvos Respublikos Prezidentės kvietimo Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną paminėti kūrybingai ir prasmingai  prisijungęs Neringos jaunimas  vasario 16-osios vakarą  sukvietė neringiškius pasipuošusius Lietuvos trispalvės spalvomis pasitikrinti savo žinias apie Lietuvą protmūšių žaidime “Auksinis protas”. Renginio vedėjai Neringos jaunimo apskritojo stalo prezidentė Agnė Jenčauskienė ir jaunimo lofto atstovas Valentas Kriaučiūnas kvietė būti pilietiškais bei vasario 16-osios vakarą praleisti drauge, ieškant teisingų atsakymų į klausimus, kurie išskirtinai buvo tik apie Lietuvą.

Susirinkę patriotiškai nusiteikę Neringos bendruomenės nariai, prieš oficialią protmūšių “Auksinis protas” pradžią sugiedojo Lietuvos Tautinę giesmę, taip išreikšdami savo pagarbą šiai dienai.

“Džiaugiuosi ir dėkoju visiems susirinkusiems už tokį Jūsų aktyvų dalyvavimą mūsų organizuojamame renginyje” – emocijomis dalijosi viena iš renginio organizatorių ir vedėjų Agnė Jenčauskienė, kuri pristatė renginio dalyviams skirtą staigmeną – šventinį tortą, kurį vasario 16-osios proga iškepė preiliškė Monika Kretulytė.

Renginyje dalyvavęs Neringos savivaldybės tarybos narys Andrius Bagdonas pasidžiaugė patriotiškai nusiteikusių dalyvių gausa. Pasveikino susirinkusius Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga bei padėkojo kavinės “Kuršis” sąvininkams kurie nuolat suteikia galimybę organizuoti panašaus pobūdžio šventes vietos bendruomenei ir šiam vakarui padarė dižiulę staigmeną protmūšių dalyviams visus vaišindami vaisiniais desertais, kurie savo spalvomis priminė Lietuvos trispalvę. Renginio dalyviai vieningai tvirtino jog vasario 16-oji – viena gražiausių ir prasmingiausių Lietuvos švenčių.

Parašykite komentarą